KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2014 yılında Kayseri'de Av. Ebubekir ERKEK ve Av. Levent OPAN tarafından kurulan ERKEK & OPAN hukuk bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişimiyle insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerini hayatın her alanına yerleştirmek amacıyla ısrarlı bir hukuki mücadeleyi kendine ilke edinmiştir. müvekkilleri ile karşılıklı güven esasına dayalı olarak çözüm üretme anlayışını temel prensip olarak belirleyen saygın bir hukuk bürosudur.
                                                               

MİSYONUMUZ

 Avukatlık ve danışmanlık hizmeti verebilmenin öncelikle güven esası ile hareket etmekten geçeceğine inanmakta ve çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Gerek güncel Hukuk kuralları ve içtihatlar ışığında gerekse evrensel hukuk kuralları çerçevesinde adil, yenilikçi ve akılcı çözümler üreterek, müvekkillerine güvenilir hizmetler sunabilme amacındadır. Hukuk önünde her bireyin eşit şartlar altında bulunduğuna olan inancımız ile mesleki ve kişisel anlamda  ilkelerimizden ödün vermeden, hukuki hizmet verebilmenin avukatlık mesleğinin vazgeçilmez bir parçası olduğunu asla unutmamakta ve çalışmalarımıza bu yolda yön vermekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Öncelikli hedefimiz gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuzu da daima yenilenmektir. Sağladığımız hukuki hizmeti ulusal ve uluslararası ihtiyaçların karşılanması, aynı zamanda kalite ve sürekliliğinin sağlanması için hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser; hukuksal olarak doğabilecek    anlaşmazlıklara ilişkin çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyip, güven ve kaliteyi temsil ederek alanında farkını ortaya koymaktır. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.